obchodsvadlenkasortimentkontakt

E-shop

On-line nabídku látek a pomůcek k Patchworku naleznete v kategorii Sortiment.

Zboží objednané v našem e-shopu Vám zašleme na dobírku Českou Poštou, nebo po jeho zaplacení převodem na náš účet jako cený balík nebo doporučený dopis. Zde je k nahlédnutí aktuální ceník poštovného a balného. Uvedené ceny jsou za zboží zasílané Českou poštou.
Zboží je možné vrátit do 14 dnů bez udání důvodu. Na zboží poskytujeme zákonnou záruční dobu nebo prodlouženou v rámci podmínek stanovených konkrétním výrobcem nebo obchodním partnerem. Pokud to charakter zboží vyžaduje, je součástí zásilky český návod a záruční list platný v České republice nebo v rámci zemí EU s vyznačenou záruční dobou. K reklamovanému zboží musíte přiložit doklad o koupi (účtenka nebo faktura/daňový doklad) a záruční list (pokud byl ke zboží dodán). Reklamaci vyřídíme do 30 dnů od uplatnění vaší reklamace. Náklady na přepravu v případě uznané reklamace jdou na vrub naší firmy.
Použití a zpracování vámi poskytnutých osobních údajů se řídí zákonem č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Poskytnutá data slouží pouze k řádnému zpracování a vyřízení vaší objednávky a nebudou poskytována jinému subjektu než zpracovateli.

Kammený obchod v Praze má otevřeno v pracovní dny od 13:00 do 18:00, v sobotu od 9:00 do 14:00.

Bellus s.r.o., Bieblova 21, 150 00 Praha 5 - Smíchov